Home » Whoscall Caller ID & Block для Ulefone Tiger безкоштовно завантажити файл апк для Tiger

Whoscall Caller ID & Block для Ulefone Tiger безкоштовно завантажити файл апк для Tiger

На додаток до функції «Відповісти / покласти трубку» / «Динамік», Whoscall все ще надає інтерфейс виклику Whoscall для ідентифікації вхідних і вихідних дзвінків. У цьому випуску ми пропонуємо вам рідну 64-розрядну підтримку. До 30% кращої продуктивності, що робить ваш досвід відтворення відео на MX Player швидшим та багатшим. — Ми додатково оптимізували панель навігації та меню відтворення, щоб забезпечити кращий досвід. Дозвіл «BLUETOOTH» потрібен для покращення синхронізації AV, коли під’єднано Bluetooth-гарнітуру.

адрес казино тигр де кристалл

Автоматично сканує відомі загрози, поки ви читаєте своє повідомлення. У цій версії ми пропонуємо https://merbaburentcarsemarang.com/2020/01/12/грати-в-ігрові-автомати-безплатно-без/ програвач MX на вашій улюбленій розмовній мові. Доступ до мови додатків із панелі навігації.

В Одеський порт зайшла супер’яхта

Підпишіться, щоб отримати досвід без реклами та ранній доступ до ексклюзивних веб-шоу. — Це оновлення також вирішує проблеми з обробкою зовнішніх веб-адрес на пристроях Android 12. — Тепер файли приватної папки підтримують відновлення відтворення. — Покращення теми програми та підтримка системної теми день/ніч. E) Папка конфіденційності- Сховайте свої таємні відео в особисту папку та захистіть свою конфіденційність. Ми почули вас і раді представити еквалайзер улюбленому гравцю.

Круїзи для соло-мандрівників

Як розділового, пов’язуючого і змащуючого засобу у капсулах і таблетках, що містять харчові дієтичні добавки. Щоб зберегти кращий користувальницький досвід, функція блокування екрана Whoscall виходить із версії 6.24. Вам зручно фільтрувати журнали телефонних викликів і відображати лише ту історію, яку хочете переглянути. Видаліть усі оголошення та насолоджуйтесь найчистішим досвідом.

Відновлення навігації, березень 2021 р.

Це оновлення забезпечує підтримку пристроїв USB OTG (лише для FAT32). Він замінює стару бічну панель і робить домашню сторінку ще кращою. C) РОЗВЕДЕННЯ ЩІПЦІВ, МАСШТАБУВАННЯ ТА ПАНОРАМУВАННЯ – легко збільшуйте та зменшуйте масштаб, зводячи щипки та проводячи по екрану. Масштабування та панорамування також доступні за бажанням. Змащувальний засіб для поліпропіленових ниток.