Home » X МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ЕКОНОМІКА, ТЕХНІКА, ОСВІТА»

X МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ЕКОНОМІКА, ТЕХНІКА, ОСВІТА»

Конференція проводиться кафедрою промислового маркетингу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”. На конференції представлені цікаві доповіді з хрономедицини і геронтології, хронобіології й хронофармакології, що сприятиме подальшому розвитку вітчизняної хронотерапії на підставі вивчення циклічних ритмів. До участі запрошуються студенти,аспіранти та молоді науковці. Чекаємо на Вас в аудиторії № 301 нового корпусу (3-й поверх) щосуботи з 16 березня по 18 травня 2019 року з 10 до 13 год. Організація конференції органічно поєднує засідання секцій, наукові дискусії та відпочинок учасників на морському узбережжі Чорного моря.

безкоштовні наукові конференції 2019 економіка

Економіка праці та соціально-трудові відносини. Теоретико-методичні засади управління персоналом. Сприяння пошуку наукового та виробничого партнерства. Куценко Леонід Миколайович, д.т.н., професор кафедри інженерної аварійно-рятувальної техніки, Національний університет цивільного захисту України. Яблонський Петро Миколайович, к.т.н., доцент кафедри нарисноїгеометрії, інженерної та комп’ютерної графіки ФМФ, КПІ ім. Виконання патентних досліджень та подача заявок на винаходи.

Правове регулювання суспільних відносин на шляху до сталого розвитку

Для участі в роботі журі олімпіади, конкурсу дипломних проектів (робіт), апеляційної комісії просимо делегувати завідувача (чи провідного фахівця) відповідної кафедри Вашого університету та до 1 березня 2018 року надіслати заявку на участь в олімпіаді студентів Вашого навчального закладу. Триває прийом матеріалів на участь у II Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасний рух науки», що присвячена головній місії Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience» – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату. Запрошуємо науковців та аспірантів Вашого навчального закладу до участі в міжнародній науково-практичній конференції з інноваційного розвитку регіонів України, що відбудеться4-5 жовтняв Одесі за участі науковців, політиків та підприємців із 7 країн. Одеська національна академія зв’язку ім.

Наукові заходи Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України

© 2019 Конференція РМВ ІНЕМ. Всі права застережено. Участь у конференції безкоштовна. За результатами конференції учасникам буде надіслано електронну копію матеріалів конференції та сертифікат про участь (за бажанням у паперовій формі). Мета конференції – обговорення перспектив розвитку та застосування інформаційних технологій та систем в культурі, мистецтві, освіті, науці, економіці та бізнесі. Для участі у II етапі від Вашого ВНЗ запрошуються переможці І-го етапу олімпіади (не більше 2 чол.), які навчаються за освітнім ступенем «Бакалавр» та вивчають відповідну дисципліну у поточному, або закінчили її вивчати в минулому році. Яка відбудеться 16 травня 2018 рокув ДВНЗ “Український державний хіміко-технологічний університет”.

Конференція відбудеться 23 квітня 2015р. З 9 по 12 червня 2015 р. У Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут”.

Статті конференції минулих років на сайті НАУКОВА ПЕРІОДИКА УКРАЇНИ. Достовірне передавання сигналів та інформації в телекомунікаційних системах. Сенсорні https://funtime.kiev.ua/publications/strategiya-uspeha-igornogo-biznesa мережі та прикладні аспекти застосування телекомунікаційних технологій. Технології транспортних телекомунікаційних систем та мережні технології.

17-18 травня 2018 р. ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку науки і освіти в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів». Новітні тенденції розвитку електротехніки, енергетики, перетворювальної техніки, систем керування, теорії аналізу, моделювання, та розрахунку та експериментальних досліджень процесів вимагають ширшого обговорення наукових задач. Саме тому виникає необхідність в проведенні міжнародної науково-технічної конференціїї. На базі МНТК ПТ-2015 була проведена Сьома Міжнародна науково-технічна конференція студентів та аспірантів «Перспективи розвитку інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем” ПРІТС-2015.

Актуальні питання», яка відбудеться квітня 2018 року на базі ТНТУ ім. Запрошуємо Вас до участі у І Міжнародній науково-практичній конференції ІТ-професіоналів та аналітиків комп’ютерних систем «ProfIT Conference», що покликана розглянути актуальні напрямки розвитку інформаційних технологій в Україні і світі. Конференція відбудеться квітня в Національному аерокосмічному університеті ім. Жуковського «ХАІ» (м.Харків). Дедлайн подачі матеріалів 8 квітня 2018. Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХХV Міжнародної наукової інтернет-конференції «ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ОСВІТИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ», яка відбудеться 27 квітня 2018 р.

Для участі у ІІ етапі Олімпіади ЗВО делегують не більше трьох студентів з ОКР «Магістр» та «Бакалавр», які перемогли у І етапі Олімпіади. Бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, ЗМІ. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Програма роботи конференції передбачає роботу пленарних та секційних засідань.

Файли з текстами надсилаються електронною поштою на адресу з приміткою “Доповідь”. П.І.Б., номер телефону та адреси всіх авторів (обов’язково вказати автора для переписки ел. поштою). October 24, 2013 – October 25, 2013Матеріали Конференції відображають всі аспекти еволюції бібліотек ВНЗ, конкретизують питання теорії й практики бібліотечно-інформаційної справи в перехідний період від епохи документальної комунікації та книжкової культури до ери електронної комунікації та мультимедійної культури . Матеріали Конференції відображають всі аспекти еволюції бібліотек ВНЗ, конкретизують питання теорії й практики бібліотечно-інформаційної справи в перехідний період від епохи документальної комунікації та книжкової культури до ери електронної комунікації та мультимедійної культури. Організаційний комітет уважно слідкує за ситуацією з вірусом COVID-19 та обмеженнями на фізичне пересування. Саме тому ми будемо раді зустрічам в різних форматах (фізично чи онлайн).

April 18, 2013 – April 19, 2013ІІ щорічна міжнародна наукова конференція«Антропологічні виміри філософських досліджень» відбулася квітня 2013 р. І щорічна міжнародна наукова конференція«Антропологічні виміри філософських досліджень» відбулася квітня 2012 р. Що відбудеться 23 квітня 2015 року та пропонує для ознайомлення інформаційний лист зазначеного наукового заходу. Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Перспективи використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії в Україні “, яка проводиться Українським державним геологорозвідувальним інститутом і Всеукраїнською громадською організацією “Ноосфера”.